SATIŞ SONRASI HİZMETLER


Şirketimiz müşterilerine, bilgili ve deneyimli çalışanlarıyla teknik destek hizmeti sağlamaktadır.Bunun yanı sıra fabrikamızda bulunan teknik servis ekibi, müşterimizin istek ve beklentilerini yerine getirmek için çalışmaktadırlar. Teknik servis biriminden yararlanmak için müşterimiz, taleplerini ilgili birime yazılı olarak iletmelidir.


Ürün Garanti Süresi: 2 YIL


Garanti Başvurusu için Gerekli Şartlar;

Garanti kapsamı dahilinde; ürünlerin tamiratlarının yapılabilmesi için mutlaka fatura ibrazı gerekmektedir. Fatura ibrazı yapılamayan ürünler garanti kapsamı dışında olup servis ücreti ile yedek parça ücreti talep edilir. Garanti kapsamında getiştirilen yedek parçalar, ilave garanti süresi kapsamında değerlendirilmez. Garanti süresi boyunca garantilidir. Garanti kapsamı haricinde değişen yedek parçalar değiştiği tarihten itibaren 2 yıl süre ile ek garanti kapsamına girer. Garanti süresi geçmiş ürünlerin arıza tespiti için servis ücreti alınmamaktadır.


Ürün Teslim Süresi:

Teslim alınan ürün aynı koşullarda iade edilir. Servis kabul formu olmadan ürün teslimi gerçekleştirilemez. Azami tamir süresi 20 gündür. Teknik servisimize tamirat için bırakılan ürünlerin 90 gün içerisinde teslim alınması gerekmektedir. Zamanında teslim alınmayan ürünler için hiçbir hak talep edilemez.